Pro zákaznice, které přijdou na

PUDROVÉ OBOČÍ v 

PROSINCI

je následná korekce za 

50% ceny

 

 

Permanentní makeup » Následná péče

Následná péče

Permanentní makeup je metoda dočasného líčení, při které se do horní vrstvy pokožky – epidermu implantují přírodní barviva. Lze tak upravit velikost, hustotu i šířku obočí nebo v případě chybějícího jej kompletně vymodelovat. Klient bere na vědomí, že zákrok je dvoufázový a je třeba dodržovat pokyny o následné péči. Během ošetření může dojít k zarudnutí, ev. mírnému otoku, který během krátkého času odezní:

  • po aplikaci obočí – obočí neotéká, pouze po krátkou dobu je okolí vpichu lehce začervenalé

V místě aplikace se utvoří drobný stroupek v barvě pigmentu, který lze po 24 hodinách lehce potírat speciálním přípravkem zabraňujícím vysychání místa aplikace až do jeho vymizení.(nesmí se odstraňovat násilím)

Přípravek mazejte tak, aby aplikované místo bylo pokryto jen lehkým filmem krému. Stroupky by díky většímu množství krému mohly mokvat.

Použijte k rozetření vatovou tyčinku nebo čistou umytou ruku. Buďte opravdu úzkostlivé na hygienu.

Obočí stačí potírat 2x denně. Večer po aplikaci aplikované místo nenamáčejte vodou. Odličte se, jak jste běžně zvyklé, vynecháte ošetřované místo.

4 dny po aplikaci nelze používat mýdlo a žádné kosmetické přípravky. Po vyloupnutí stroupků můžete používat jakékoliv mastné a regenerační přípravky, abyste aplikované místo co nejdříve vyléčily a zregenerovaly. Přibližně týden po aplikaci není vhodné z hygienických důvodů navštěvovat společné bazény, saunu a solárium.

4 dny po aplikaci nejít do fit centra, na tenis a všude tam kde se víří prach a kde se fyzicky namáháte. Z hygienických důvodů doporučujeme se vyvarovat přímému kontaktu s domácími zvířátky. (tzn. dotknutí čumáčkem nebo olíznutí) nepoužívat na aplikované místo přípravky s AHA kyselinami.

Kamkoliv pojedete do budoucna za sluníčkem používejte vodě odolné tyčinky nebo krémy s vysokým faktorem. Prodloužíte si tím trvanlivost make-upu.

Bezprostředně po aplikaci bude pigment velice výrazný. Je to zapříčiněno prokrvením aplikovaného místa a zabarvení pigmentu krví, která lehce prosákne. Po té co se stroupky vyloupnou, pigment který zůstává v pokožce bude o více než 30% světlejší – záleží na výchozí barvě, vlastní pigmentaci, způsobu hojení aj.

Definitivní odstín pigmentu se projeví až měsíc po aplikaci.

Dobu trvanlivosti uvádíme v průměru od 1 – 4 let, ale ne ve stejné intenzitě. Pigment postupem doby stejnoměrně bledne až téměř vymizí. Jiná intenzita barvy je například rok po aplikaci a jiná po 2 nebo 3 letech. Rovněž je mnoho faktorů, které ovlivňují trvanlivost např. stáří pokožky, elasticita, jestli je kůže mastná, časté opalování aj. Aplikované místo je předem s vámi po všech stránkách konzultované. Vše předem uvidíte i během práce máte možnost tvar sledovat. Nic se neprovede bez vašeho souhlasu. Barevný odstín je rovněž předem vybraný, podle vašeho typu a vašeho přání. K dispozici je široká paleta odstínů, které se dají ještě různě míchat, takže je možné uspokojit každou klientku.

Ohledně hygieny z naší strany – veškerý materiál, který se dotýká vaší kůže je pouze na jedno použití, nic se nesterilizuje, vše se vyhazuje. Přenos jakékoliv infekce není možný. Po 6-8 týdnech je nutná ještě jedna návštěva tzv. korekce, při které se ještě upravují drobné nedostatky, protože hned napoprvé se nemusí všechen pigment vstřebat a nebo díky většímu otoku může dojít k drobné disproporci.

Po absolvované korekci vám běží ještě 3 měsíce záruční doba. Pokud se nedostavíte na korekci, dobrovolně se vzdáváte záruční lhůty a případná reklamace nebude uznána. Za svoji práci si ručíme až po kontrole druhé návštěvy. Cena korekce viz ceník.

Záruka se netýká změny barvy. Dobu záruky si pohlídejte, protože přijdete-li později, záruka již nebude uznána.


 

WEBEDITOR DOMÉNY s.r.o.